Osobný tréning

60

minúty

Trénery:

Chudnutie

Podľa WHO ročne zomrie na následky nadváhy a obezity viac ako 2 800 000 ľudí . V súčasnosti to nie je len estetický, ale hlavne zdravotný problém. Naším cieľom nie je iba ponúkať špičkový osobný tréning s precízne vypracovaným programom, ktorý vám zaručí úspech. Poskytujeme aj vedomosti, ktoré majú robiť osvetu vo svete protichodných informácií o tom, čo by sme mali jesť a ako by sme mali trénovať. Prečo práve silový tréning? Ak chceme chudnúť, musíme donútiť naše telo páliť viac energie – zrýchliť metabolizmus. To najlepšie dokážeme silovým tréningom. Tu platí nasledovné pravidlo: pri vyššej intenzite tréningu je vysoké množstvo spálenej energie počas tréningu – pomalý a dlhý návrat na pôvodné hodnoty metabolizmu. Výsledok? Obrovské množstvo energie sa spotrebováva ešte dlhé hodiny po tréningu, množstvo je prevažne kryté z tukov, pretože máme dostatok kyslíka a času. Medzi ďalšie výhody patrí naozaj funkčná sila a imunita, odolnosť voči stresu a obrovská životná energia.

Budovanie svalovej hmoty

Tréning, ktorý nakopne anabolizmus tela na maximum. Ak ste pripravený na tvrdú prácu a potrebné zmeny v životnom štýle, je možné dosiahnuť obdivuhodné výsledky v rekordne krátkom čase. V podstate tréning na maximálny rast svalovej hmoty využíva podobné fyziologické mechanizmy ako pri chudnutí. Je vytvorený tak, aby prekonal stagnáciu vo výkone a vyvolal svalové prírastky na všetkých potrebných miestach v rekordnom čase, či už potrebujete nabrať svalovú hmotu kvôli športu, alebo sa iba pripraviť pred letnou sezónou.

Športový tréning

Mix rehabilitácie, regenerácie a profesionálneho tréningu. Či už ste profesionálny športovec pripravujúci sa na olympijské hry, mladá športová nádej alebo rekreačný športovec, tento program vám ponúka tú najprofesionálnejšiu starostlivosť na trhu. Tréning vychádza z podstaty daného športu. Aký energetický systém je dominantný? Aké pohyby musí športovec zvládnuť? Čo treba posilniť, aby sme predchádzali zraneniam a odstraňovali chronické problémy? A v neposlednej rade je tu životný štýl, kde je možné vďaka správnej strave, suplementácii a spánku doladiť vaše telo na úroveň, kde jediným limitom bude vaša vôľa víťaziť.

 

od 36 EUR/ hodina

Objednajte sa na konzultáciu a príďte sa s nami porozprávať.
Radi vám poradíme, ktorý program si vybrať.

Prihlásiť sa na OSOBNÝ TRÉNING