Testovanie

60

minúty

Trénery:

Diagnostika je nesmierne dôležitá pre ďalší postup v terapii či tréningu a preto diagnostikou začína každý náš osobný tréning či terapia. Základným prostriedkom je testovanie rozdelené na:

Biosignature

Vstupná anamnéza Biosignature analýza % tuku, podiel telesnej hmoty, obvodová biometria, analýza životného štýlu (strava, spánok, pitný režim, …), test tráviacich kyselín, zinkový test, atď Záverečné zhrnutie a načrtnutie možností nápravy.

Test štrukturálnej rovnováhy

Klat test, rocketboard test, wobble board test, sitfit test, test- drep vo vzpažení. Tieto testy nám napomáhajú zistiť štrukturálne nerovnováhy medzi svalovými skupinami v rámci jednotlivých kĺbov v pohybe, napomáhajú nám určiť oslabené svaly a svalové skupiny Testovanie mobility – diagnostika skrátených svalov a svalových skupín. Oba testy sú ďalej doplnené anamnézou držania tela, chrbtice a problémov pohybového aparátu všeobecne. Test štrukturálnej rovnováhy – vrchná časť tela. Popri zisťovaní jednorazového maxima v ťahových a tlakových cvikoch dokážeme zistiť aj ich silové pomery (nepomery) a taktiež vieme zistiť optimálnu silu stabilizačných svalov manžety rotátorov ramena. Je to kľúčové nielen pre maximálne výkony ale aj pre zdravie ramenného kĺbu.

60 EUR/ hodina

Objednajte sa na konzultáciu a príďte sa s nami porozprávať.
Radi vám poradíme, ktorý program si vybrať.

Prihlásiť sa na TESTOVANIE